درباره ما

شرکت پویا فن آوران کوثر (تاسیس سال 1385 به صورت مسئولیت محدود) به عنوان یک شرکت دانش بنیان و خلاق در گستره فناوری های پیشرفته و یکی از شرکت های پیشرو در زمینه "Computer Vision" می باشد و تاکنون محصولات مختلفی بر اساس پردازش تصویر (Image Processing) به خصوص در حوزه ITS تولید نموده است و قصد دارد با تکیه بر توان تخصصی خود در سطح جهانی نیز یکی از ارایه دهندگان اصلی محصولات مبتنی بر پردازش تصویر باشد.
از محصولات مرتبط با زمینه های اصلی تحقیق و تولید در این شرکت می توان از انواع سیستم های هوشمند ترافیکی مبتنی بر پردازش تصویر از جمله دوربین ثابت سرعت سنج، سرعت سنج خودرویی، سیستم کنترل چهار راه (چراغ قرمز) و پلاک خوان پارکینگی نام برد.
همچنین این شرکت با بهره گیری از توان تخصصی خود قادر به ارائه انواع راهکارها و پاسخگویی به درخواست های مرتبط با زمینه پردازش تصویر می باشد که از آن جمله می توان به سیستم هوشمند اندازه گیری حجم بار وسایل نقلیه سنگین در حین حرکت، سیستم امتیازدهی اتوماتیک سیبل تیراندازی و انواع سیستم های هوشمند کنترل روند تولید و کیفیت محصولات خطوط تولید و ... اشاره نمود که در همه آنها راهکارهای اثربخش و مناسبی را به کمک طراحی های مناسب، الگوریتم های پیشرفته پردازش تصویر به صورت یکپارچه و با بهترین سخت افزار در اختیار مشتری قرار می دهد.

 

برای دانلود رزومه شرکت از این لینک استفاده نمایید.