درباره ما

شرکت پویا فن آوران کوثر در سال 1385 به عنوان یک شرکت دانش بنیان و خلاق در گستره فناوری های پیشرفته تأسیس گردید و یکی از شرکت های پیشرو در زمینه "Computer Vision" می باشد و تاکنون محصولات مختلفی بر اساس فناوری پردازش تصویر(Image Processing)  به خصوص در حوزه ITS تولید نموده است و قصد دارد با تکیه بر توان تخصصی خود در سطح جهانی نیز یکی از ارائه دهندگان اصلی محصولات مبتنی بر پردازش تصویر باشد.

از محصولات مرتبط با زمینه های اصلی تحقیق و تولید در این شرکت می توان از انواع سامانه های هوشمند ترافیکی مبتنی بر پردازش تصویر و رادار از جمله دوربین ثابت سرعت سنج، سرعت سنج خودرویی، سیستم کنترل چهار راه (چراغ قرمز)، دوربین Embedded کارابین، و پلاک خوان پارکینگی نام برد.

همچنین این شرکت با بهره گیری از توان تخصصی خود قادر به ارائه انواع راهکارها و پاسخگویی به درخواست های مرتبط با زمینه پردازش تصویر می باشد که از آن جمله می توان به سامانه سورتینگ محصولات کشاورزی مبتنی بر پردازش تصویر، سیستم هوشمند اندازه گیری حجم بار وسایل نقلیه سنگین در حین حرکت، سامانه پایش سطح آسفالت و حریم راه های مواصلاتی و انواع سیستم های هوشمند کنترل روند تولید و کیفیت محصولات خطوط تولید و ... اشاره نمود که در همه آن ها راهکاری اثربخش به کمک طراحی های مناسب، الگوریتم های پیشرفته پردازش تصویر به صورت یکپارچه و با بکارگیری بهترین سخت افزار در اختیار مشتری قرار می دهد.

استراتژی ما بر همکاری و تعامل با همکاران استوار بوده و بدین ترتیب تا کنون صدها محصول تولیدی این شرکت در تعامل با شرکت های مجری و بومی در اقصی نقاط کشور برای کافرمایان اصلی نصب و راه اندازی شده و شبانه روزی مشغول کار می باشد، همچنین بیش از یک دهه است که تجربه ارزشمندی با رویکرد حفظ رضایت کامل مشتری در ارائه خدمات پس از فروش از طریق تیم های پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری شرکت فراهم شده است.

پایبندی به اخلاق حرفه ای و عرضه محصولات و خدمات با بهترین کیفیت همواره خط مشی این شرکت بوده و از این طریق است که این شرکت موفق به اخذ استاندارد اتحادیه اروپا CE و دو مقام نخست در جشنواره جوان و بین المللی خوارزمی شده است.